platforma przyschodowa

Bartek we wrześniu skończy 15 lat, oj jak ten czas szybko płynie :) przez ten czas wydoroślał, stał się takim naszym małym nastolatkiem, niestety przybrał również na wadze. Jego wzrost i waga spowodowały zmiany w naszych rodzicielskich kręgosłupach od codziennego podnoszenia i dźwigania Bartka. Niestety sprawiły również ograniczenie wyjść z domu, do ludzi do świata ze względu na fakt iż mieszkamy w bloku na parterze. Aby dostać się lub wyjść z domu musimy pokonać 9 schodów - ktoś powie niedużo, ale doliczając obciążenie 60kg aby zjechać lub wciągnąć Bartka na wózku po tych właśnie schodach to już niemały wyczyn. Jest na rynku rehabilitacyjnym urządzenie , które pozwoli nam w pełni cieszyć się życiem, tym że będziemy mogli częściej wyjść z Bartkiem z domu i pokazać mu zmieniający się świat.

Platforma przyschodowa jest właśnie tym urządzeniem, urządzeniem w stylu malutkiej windy, która zjedzie i wjedzie z Bartkiem po schodach. Niestety koszty tego urządzenia są ogromne, a mianowicie 30000,00 zł. Postanowiliśmy założyć zbiórkę która mamy nadzieję że przybliży nas do tego celu i będziemy mogli ową platformę zamówić i zamontować.

 

Prosimy wszystkich, którzy czytają tę informację o rozpowszechnianie i wpłaty według uznania. Każda złotówka przybliży nas do celu. Z góry serdecznie dziękujemy.

zbiórka odbywa się pod adresem

www.pomagam.pl/bartekfoltyn