Wesołych Świąt
Wigilijna Święta Noc,
Od opłatka bije blask, ale gdzieś tam ulicami
Krążą ci co są dziś sami, Pusty talerz dostawiamy, może zbłądzą pod nasz dach?
Wigilijna Święta Noc,
Niesie łaskę w każdy dom, Serca swoje otwieramy dla tych którzy są dziś z nami,
I z czułością wspominamy tych co już odeszli stąd,
Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą czasem spokoju i szczęścia, 
radości przeżywanej w gronie najbliższych oraz wytchnienia od codziennych obowiązków
Niech nowy rok 2013 przyniesie wszelką pomyślność i pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń


Podsumowanie
Dużymi krokami zbliża się Nowy Rok, za nami rok pełen zmian w życiu Bartka. Jako pierwsze bardzo ważne zmiany to fakt zostania starszym bratem, później intensywne zajęcia logopedyczne w walce o każdą nową spółgłoskę lub samogłoskę, długo szukany rehabilitant na stałe (podziękowania dla Rafała :) )aż po zakończone wizyty kontrolne u lekarzy specjalistów oraz zakończone księgowanie ostatnich wpłat z 1%. Dziękujemy Wszystkim że byliście z nami przez te 365 dni :)

Podziękowania
Dziękujemy Wszystkim, którzy pamiętali również w tym roku o Bartku i przekazali swój 1% na subkonto naszego synka. Dziękujemy, że odwiedzacie stronę Bartka i szukacie informacji jak przekazać 1%, dziękujemy że dzwonicie do nas i pytacie jak przekazać 1% oraz, że wpisujecie ten jeden, jedyny numer KRS oraz dane Bartka. Dziękujemy że jak co roku jesteście z nami i wspieracie nas swoim 1% oraz dobrym słowem. Dzięki Waszym dobrym i dużym serduszkom będziemy mogli kontynuować specjalistyczne zajęcia, będziemy mogli zakupić specjalistyczny sprzęt oraz pomoce naukowe bez których terapia nie ma sensu. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY

Urodziny Bartka
Tegoroczne urodziny Bartka były zupełnie inne od poprzednich, a to za sprawą mamy która postanowiła urządzić westernowe urodzinki. Było więzienie, listy gończe, ogromne kaktusy, nie zabrakło także parkingu dla koni na których przybyli goście :) Tradycyjnie był tort, prezenty i oczywiście dobre humory do zabawy. Dziękujemy wszystkim za przybycie :)

Wakacje i powrót do przedszkola
Pod koniec czerwca trafiliśmy z Bartkiem do szpitala z powodu nieefektywnego leczenia zapalenia układu moczowego (pseudomonas). Wakacje minęły nam spokojnie - bez szaleństw lecz na spacerach i wycieczkach za miasto. Co do powrotu do przedszkola to hmmm od 3 września do 2 listopada nasz synek był aż 9 razy w swojej grupie, a to dlatego, że na początku było zapalenie oskrzeli, a po 4 dniowym pobycie w przedszkolu kolejna wizyta w poradni lekarskiej i diagnoza -angina, po której pozostał kaszel. W chwili obecnej rozpoczęliśmy podawanie szczepionki odpornościowej, po której mamy nadzieję, że zakończymy historię zachorowań, a Bartuś zacznie w pełni korzystać z zajęć przedszkolnych (i nie tylko)

Podziękowania
Pragniemy serdecznie podziękować za przekazane pieniążki na rzecz Bartka przez ludzi o dużych serduszkach. Pieniążki zostały zebrane na kweście zorganizowanej podczas uroczystości Jubileuszu Szkoły Podstawowej nr 3 w Obornikach oraz z okazji pożegnania dyrektora ww. szkoły mgr Zygmunta Dyczkowskiego.

Dzięki zebranym pieniążkom będziemy mogli zapewnić Bartkowi dodatkowe zajęcia logopedyczne oraz zajęcia ruchowe.

Dziękujemy

Wielkanoc

Świąt prawdziwie Wielkanocnych
z jajkiem, słońcem i Dyngusem roześmianym,
z wiarą mocną w lepsze jutro i nadzieją...
a przy stole niech zasiądą Przyjaciele,
których miłość, dobroć, radość
pozostaną z Państwem na dni wiele i tygodni...


Twój 1%
Już po raz kolejny możecie zdecydować o 1% swego podatku i przekazać go na subkonto Bartka. Jeżeli podejmiecie państwo taką decyzję jedyne co musicie zrobić to wypełnić odpowiednie rubryki w swoim zeznaniu podatkowym, a my dzięki tej decyzji będziemy mogli kontynuować rehabilitację naszego synka. Po szczegółowe informacje odsyłamy do zakładki "Jak pomóc Bartkowi"


Bartek jako starszy brat
Miło nam poinformować, że Bartuś otrzymał zaszczytny tytuł bycia STARSZYM BRATEM! Jego siostrzyczka Zosia przyszła na świat 4 marca 2012r.